Krízové centrum Bratislava - Oficiálne internetové stránky

Vyhľadávanie

 

 
 
 
   

Cesta: Titulka > Fotogaléria

 

Deň rodiny

Máj 2015

 
 

Spolu s rodinami, rodinkami a priateľmi   nášho centra   sme sa rozhodli stráviť pekné popoludnie   pri príležitosti   svetového   Dňa rodiny (World Family Day). Tento sviatok, ktorý bol vyhlásený Organizáciou spojených národov (OSN) v roku 1993, si pripomíname vždy 15. mája.

Tento rok sme si museli počkať na pekné počasie do pondelka, 18.5.2015, aaaaale keď vyšlo slnko spoza mrakov, nachystali sme gril na chrumkavé a voňavé pohostenie, úsmev, pestrý program a... mohlo sa začať.:-)

Celá akcia sa niesla v dynamickom duchu a   za významnej podpory Ženského klubu Marína a členov SNS, ktorí zabezpečili hudobný program v podobe country a folkových songov veselého kapitána Georgea J a tiež pre naše rodiny zabezpečili bohaté občerstvenie (špekáčiky, slaninku, chlebík, sladkosti, vody....) a veru množstvom nešetrili a naši klienti sa do sýtosti najedli! J Bonusom boli milé darčeky v podobe CD .

„Za všetkých nás pekne ĎAKUJEME a to nie len za pohostenie, ktoré ste ľuďom dopriali, ale aj za Vašu priateľskú a podpornú prítomnosť.“ J

Súčasťou tohto, pre naše centrum významného dňa, bolo aj spoločné zamyslenie sa   vo svojich rodinách nad bohatstvom, ktoré máme tým, že sme spolu, členovia rodín vysielali posolstvá - priania do svojich rodín. Súťažili sme so Silviou, zachraňovali sa objatím, vytvárali sme si vlastné rodinné erby a cítili sme sa príjemne pri zo srdca idúcich originálnych piesňach a slnku, ktoré nás zohrievalo na lícach.

Atmosféra bola veľmi príjemná, kto prišiel, bol rád, kto to nestihol, veríme, že nabudúce určite príde, pretože chvíľ strávených s rodinou a priateľmi nikdy nie je dosť J .

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Deň rodiny

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Kontakt

Centrum pre deti a rodiny Repuls
Budatínska 59/A
851 06 Bratislava
Tel: +421 2 622 500 35
E-mail: repuls@bratislava.sk

Podrobný kontakt


Napíšte nám,
 

Odoslaním súhlasíte so spracovaním údajov


Informácie v päte

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.

 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies