Krízové centrum Bratislava - Oficiálne internetové stránky

Vyhľadávanie

 

 
 
 
   

Cesta: Titulka > O nás

 

O nás

Informácie o krízovom centre

 
 
 

Krízové centrum REPULS  je zariadením hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy, zriadené podľa ods.1, písm. h) Zákona č.305/2005 o sociálno-právnej ochrane detí a sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Vznik krízového centra súvisí s úspešnou realizáciou projektu "Modernizácia a rekonštrukcia objektu krízového centra", ktorý bol financovaný za podpory Nórskeho finančného mechanizmu a za finančnej spoluúčasti hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy.

V krízovom centre poskytujeme nepretržitú (24 hodinovú) profesionálnu podporu ľuďom, ktorí sa ocitli v krízovej životnej situácií predovšetkým pobytovou formou - kapacita je 46 miest. Tri miesta sú vyhradené pre ambulantnú klientelu. Šiestimi lôžkami pokrývame rozhodnutie súdu o výchovnom alebo predbežnom opatrení súdu a sú určené pre deti umiestnené do krízového centra bez zákonných zástupcov z dôvodu zlyhania rodičovskej výchovy, podozrenia z týrania, sexuálneho zneužívania a zanedbávania.


Odborná činnosť v krízovom centre vyplýva zo zákona č.305/2005 Z.z. o sociálnoprávnej ochrane detí a sociálnej kuratele a je realizovaná ako výkon opatrení predmetného zákona. Odborný tím v zložení dvaja sociálni pracovníci, dve psychologičky, liecebna pedagogička,  štyria vychovavatelia a externá právnička krízového centra  REPULS, poskytujú klientom komplexnú podporu prostredníctvom:         
  • sociálnej práce        
  • psychologických a terapeutických intervencií    
  • liečebno - pedagogickej starostlivosti     
  • výchovnej starostlivosti        
  • právneho poradenstva  
 
 

Súvisiace odkazy

 
Rozbaliť celý strom zložiek dokumentov

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > O nás

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Kontakt

Krízové centrum Repuls
Budatínska 59/A
851 06 Bratislava
Tel: +421 2 622 500 35
E-mail: miriam.jamriskova@bratislava.sk

Podrobný kontakt


Napíšte nám,
 

Odoslaním súhlasíte so spracovaním údajov


Informácie v päte

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.