Krízové centrum Bratislava - Oficiálne internetové stránky

Vyhľadávanie

 

 
 
 
   

Cesta: Titulka > Fotogaléria

 

Halloween

November 2015

 
 

      Večer, kedy sme sa chceli báť... :-)

      Napriek tomu, že s Halloweenom sa spája nielen u malých detí strach a hrôza, my sme sa u nás v KC pozreli na tento deň aj inými očami - pripravili sme pre našich klientov halloweenskú tématickú párty :-). A že to bola zábava a nielen strašidelná, môžu potvrdiť všetci klienti, ktorí nekládli medze svojej tvorivosti a fantázii. Tento rok boli masky a klienti v nich skutočne na nepoznanie, z niektorých nás veru poriadne mrazilo na chrbte... Halloweenom to u nás žilo po celý deň, už popoludní sa po chodbách KC premávali zombíci, upíri, aj sám gróf Dracula či záhadná a tajomná Biela pani. Na návštevu do KC zavítali aj neslávne známi Dr. Jekyll a Mr. Hyde. Ku dokonalosti všetkých strašidiel pomáhali v príprave na veľký večer šikovné ruky tety Sisy, ktorá s farbami na tvár doslova čarovala.

     Aj my, zamestnanci, sme sa v tento večer premenili na nepoznanie. Po minulom ročníku, kedy sme po príchode z ďalekej Transylvánie sprevádzali večerom v podobe dvoch vampírov, to tento rok bolo o niečo viac divoké - sprievodkyne večera boli totiž "wild cats" :-) Nemohla chýbať porota, ktorá po náročnom rozhodovaní ocenila snahu všetkých strašidiel, výherkyňa Ľubka svojou maskou doslova šokovala. Tento rok vyhrávala naozaj originalita!

     Popri strašení a jašení našich najmenších strašidielok, nám všetkým do rytmu a nielen hrôzostrašným smiechom, z reproduktorov večer spríjemňovala hudba od uja Peťa. O súťaže nebola núdza a tiež ani o sladké, slané a najmä "mokré" občerstvenie, keď všetkým príšerkám pri tancovaní vysmädlo. Večer skončil najlepšie ako sa dalo- tradičnou discopárty a možno aj strašidelnými sníčkami... Pre tento večer to ale neprekážalo snáď nikomu z nás ;-). A ak si chcete pozrieť niečo, čo sa len tak nevidí, nech sa páči, zopár zábleskov z tajomného súkromného večierku len pre pozvaných pre Vás:

     Foto by Bosorka Ivanka ;-)

 
 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Halloween

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Kontakt

Centrum pre deti a rodiny Repuls
Budatínska 59/A
851 06 Bratislava
Tel: +421 2 622 500 35
E-mail: repuls@bratislava.sk

Podrobný kontakt


Napíšte nám,
 

Odoslaním súhlasíte so spracovaním údajov


Informácie v päte

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.

 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies